Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş YapRSS Yayın Akışı


ilan ver

 

 

Antep Kumral Çıtır Escort Ela

  • Listelenen: 18 Ekim 2016 12:54
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Merhaba, ben Bayan Ela, 23 yaşındayım. Antep’te yaşıyorum. 1.70 boyundayım. Buğday tenliyim, kahverengi göz ve kumral saçlara sahibim. İşimi tamamen profesyonel anlamda gerçekleştiriyorum. Asla oldu bitti ile işim yok. Görüşmelerimin tamamını kendi yerimde gerçekleştiriyorum. Kriterlerinize uyuyorsam hemen beni arayabilirsiniz.

Liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavlarına hazırlandım ve tercihlerimi yaptım. Şansıma da yaşadığım yerdeki üniversiteyi kazandım. Bu durum hem benim için hem de ailem için büyük bir şans oldu. Bu nedenle hiç bir zorluk yaşamadan liseye gider gibi Kars’ta üniversiteye gittim ve sonunda bu sene bitirdim. Kısa bir süre iş aramakla zaman geçirdim sonra da kendime yakışan güzel bir iş buldum ve haftanın beş günü aktif bir şekilde çalışıyorum. Muhasebe firmasında çalıştığım için genellikle işim hep hesap kitaplarla ilgili.

 

İzin günlerimde ise öyle çok aktif olarak bir şeyler yapmıyorum. Eğer yorgunsam genellikle izin günlerimde geç kalkıyorum. Sonrasında ise bilgisayarımın başına geçerek onunla zaman geçiriyorum. Bilgisayarla internet üzerinden alışveriş yapmak, sosyal medya sitelerinde takılmak en çok hoşlandığım şeylerdendir. Bunun dışında film izlemeyi de çok seviyorum. En çok sevdiğim film türü ise korku filmleridir. Birçok kişi korku filmi izlemeyi sevmez ama ben aksine korku filmlerini izlemeyi çok seviyorum.

 

Özel hayatımda ise bugüne kadar ciddi olan ve gerçekten çok sevdiğim sadece bir kişi oldu. Üniversite zamanında tanıştığım kişiyle sevgili oldum, birlikte güzel zaman geçiriyorduk ama birbirimizi tanıdıkça uyumlu bir çift olmadığımızı fark ettik ve ilişkimizi sonlandırdık. O günden sonra da hayatımda özel anlamda herhangi biri olmadı.

 

Etiket yok

  

Bir yorum yazın