Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş YapRSS Yayın Akışı


ilan ver

 

 

Afet Escort Bayan Sevcan

  • Listelenen: 28 Haziran 2016 22:47
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Siyah heryer de her zaman kolay kombinlenen asil bir renktir. Asil duruşu sebebi ile çoğunlukla tercih edilmektedir. Siyah rengin banyoda kullanılması hem şıklık yaratmaktadır hem de küçük dokunuşlar ile farklı tasarımlar için imkan sunmaktadır.

Siyah banyo modelleri uygulaması genellikle herkesin cesaret edemediği bir uygulamadır. Çünkü siyah rengi, zemini ıslak olan bölgelerde kullanmak güçlük yaratmaktadır. Su lekelerine karşı sürekli bir dezenfekte olayı gerekmektedir. Çoğunlukla banyolarda beyaz banyo dolabı kullanılmaktadır. Beyaz banyo dolabı siyah önünde göz kamaştırırken aslında lavabo kısmının siyah olarak uygulanması çok daha şıklık katacaktır. Duşakabin içerisine siyah tasarlanması durumunda kullanılan kabin camlarının ayna olarak tasarlanması ise muhteşem derinlik bir görüntüsü yaratacaktır. Siyaha her renk uyum sağlayacağı gibi en çok uyum sağlayan yakın ton olması açısından gridir. Gri ve ayna kullanımı siyahın özelliliğini daha da belirginleştirmektedir.

Sadece siyah tasarımdan oluşan banyolarda köşeye konulan küçük kırmızı güller içerisindeki cam vazo dahi ortamı hareketlendirmeye yetecektir. Siyah dekor içerisindeki her vurgu oldukça belirgin olmaktadır. Siyah üzerine atılan her türlü renkteki küçük-orta halılar inanılmaz şık gösterecektir. Banyo tasarımında siyahın kullanılmasının bir avantajı da dekor için kullanılan tüm ürünlerdeki renkleri olduğundan daha canlı göstermektedir. Bu durumda istenilen renk ile kombin edilmesi çok daha kolay olmaktadır.

Etiket yok

  

Bir yorum yazın